Eğitim Alanlarımız

Montessori Atölyesi

Okulumuzda 2-6 yaş arası çocuklarımızın, merakını canlı tutmak, bireysel gelişimlerine destek olmak, özgürlük vermek, kendilerine güvenmeleri için destek olmak, sorumluluk duygusu geliştirmek, topluma ait oldukları bilincini oluşturmak, arkadaşlık duygusunu geliştirmek amaçları ile bir atölye ortamı oluşturduk.

Bedenden Oyuna Müzik Atölyesi

Çocuklarımızın bilişsel gelişimi ile birlikte beden ve duygusal gelişimini de hedefliyor hazırladığımız bu atölyede müzik ve orf eğitimi alıyor jimnastik,  dans ve drama derslerimizle eğlenceli zamanlar geçiriyoruz.

Satranç ve Akıl Oyunları Atölyesi

Çocuklarımızın olabildiğince küçük yaştan başlayarak ‘Kişilik gelişiminde satrancın pozitif etkilerinden yararlanmalarını amaçladık ve çocuklarımıza alanında uzaman öğretmenleri ile satranç  eğitiminin yanı sıra dört yaş itibari ile akıl oyunları oynayarak da dikkat-konsantrasyon, algı, gözlem becerilerinin gelişimini destekliyoruz.

Sanat Tasarım Atölyesi

Çocuklarımızın temelde yaratıcılığı ve estetik duyarlılığı geliştirmeyi hedefleyen etkinlikler ile el göz koordinasyonu, ince motor gelişimi gibi becerilerini de desteklemek istiyoruz. Bu nedenle çocuklara yeterli zaman , rahat çalışabilecekleri genişlikte bir yer , yaş , gelişim düzeyi ve bireysel ayrıcalıklarına uygun araç gereçler ile donatılmış bir atölye hazırladık.

Dil Atölyesi

Dil atölyemizde İngilizce, Fransızca, Rusça derslerimizin yanı sıra çocuklarımızın dil gelişimini, hayal gücünü, etkili iletişim kurma becerilerini destekleyecek hikaye etkinlikleri ile dinlemeyi, anlamayı ve anlatmayı öğrenmelerini sağlıyoruz. Konuşan nesiller yetiştirmek istiyoruz

Ayın Makalesi

Ayın Makalesi
X

Pin It on Pinterest

X